NTR 2019 ilmoittautuneet

Päivitetty 22.2.2019 15:00.

3 h sarjat

Sarja Joukkue Etunimi Sukunimi GPS Keitto
3 h Miehet Loputonta säätöä Juha Halonen liha
3 h Miehet Loputonta säätöä Eero Haukilampi
3 h Miehet Loputonta säätöä Ari Kauhanen
3 h Miehet Länsi-Rajan Ryhti Esko Harila
3 h Miehet Länsi-Rajan Ryhti Paavo Väisänen
3 h Miehet Mustaneliö 3 Jussi Laimio
3 h Miehet Mustaneliö 3 Markku Laimio
3 h Miehet Mustaneliö 3 Onni Laimio
3 h Miehet Peppilsson Oliver Nilsson
3 h Miehet Peppilsson Oscar Nilsson gps
3 h Miehet Rekkailvekset Lauri Kleemola
3 h Miehet Rekkailvekset Juuso Kujanpää
3 h Miehet Yksikseskösetsiskelet Juha Seppälä
3 h Naiset Avaimen Eräpirkot Jonna Riikonen liha
3 h Naiset Avaimen Eräpirkot Hanna Siilin liha
3 h Naiset Erämimmit Anna Elovaara-Salmi
3 h Naiset Erämimmit Laura Matilainen
3 h Naiset GallupKärki Johanna Alakerttula
3 h Naiset GallupKärki Emmi Lehkonen
3 h Naiset Hangessa soutajat Piia Auranen
3 h Naiset Hangessa soutajat Pirjo Maula
3 h Naiset Hanki-Irmat Heidi Starck gps kasvis
3 h Naiset Hanki-Irmat Heli Starck gps kasvis
3 h Naiset Harha-askel Anna Lampi
3 h Naiset Harha-askel Sini Veuro
3 h Naiset Hihhulit Tiina Järvinen
3 h Naiset Hihhulit Hanna Kiiski
3 h Naiset Kahvirastilla tavataan Veera Luoma-Aho kasvis
3 h Naiset Kahvirastilla tavataan Aija Salo kasvis
3 h Naiset Kaukametsän paholaiset Anna Kivimäki liha
3 h Naiset Kaukametsän paholaiset Liisa Leppävirta
3 h Naiset Kävellen olisit jo perillä Riina Nguyen
3 h Naiset Kävellen olisit jo perillä Kaisa Pohjonen
3 h Naiset L.E.A.D. Nina Killström liha
3 h Naiset L.E.A.D. Kristiina Nuottimäki gps liha
3 h Naiset m&m Milka Haverinen
3 h Naiset m&m Minttu Mustonen
3 h Naiset Perässähiihtäjät Sari Liikonen liha
3 h Naiset Perässähiihtäjät Elina Pesonen gps kasvis
3 h Naiset Posot posot Aino Hirvola
3 h Naiset Posot posot Leea Simola gps
3 h Naiset Posot posot Siina Simola
3 h Naiset Rastipirkot Kerttu Kyynäräinen
3 h Naiset Rastipirkot Heli Lindström
3 h Naiset Rastipirkot Saara Ostamo liha
3 h Naiset Suvikummun Samoojat Anna Mykkänen
3 h Naiset Suvikummun Samoojat Kaisa Äyrälä
3 h Naiset Team Järvenpää Leni Järvenpää gps kasvis
3 h Naiset Team Järvenpää Sini Tuominen liha
3 h Naiset ToKa Tove Jern liha
3 h Naiset ToKa Karin Mårtenson liha
3 h Naiset Wannabe runners Jaana Ahonen liha
3 h Naiset Wannabe runners Elsi Tähtinen
3 h Naiset Vattuniemen Valesiskot Tiina Karhu
3 h Naiset Vattuniemen Valesiskot Eeva Vuorio
3 h Seka anonyymitMM Simo Vauhkonen
3 h Seka anonyymitMM Titta Vauhkonen
3 h Seka Espoon Akilles Hannu Numminen
3 h Seka Espoon Akilles Teija Sahlström
3 h Seka Espoon Polkuhiippailijat Thomas Fagerström
3 h Seka Espoon Polkuhiippailijat Jukka-Pekka Haapalahti
3 h Seka Espoon Polkuhiippailijat Minna Haapalahti gps
3 h Seka Espoon Polkuhiippailijat Eeva Haartio
3 h Seka Espoon Polkuhiippailijat Hanna Siimes
3 h Seka HelTRail Sami Hiedanpaa liha
3 h Seka HelTRail Ira Kaivola
3 h Seka IK Örnen Annette Linko liha
3 h Seka IK Örnen Iiro Linko liha
3 h Seka KaTo Tony Hellstedt
3 h Seka KaTo Katja Kyckling
3 h Seka Kitteen hobitit Antti Lehkonen
3 h Seka Kitteen hobitit Elina Lehkonen
3 h Seka Kuukkeli Jan Wistbacka
3 h Seka Kuukkeli Tanja Wistbacka
3 h Seka Kuusivarkaat Olli Laaksonen
3 h Seka Kuusivarkaat Anton Nolvi
3 h Seka Kuusivarkaat Sonja Nolvi
3 h Seka Kympin Suunta Tuomas Eskola liha
3 h Seka Kympin Suunta Saija Miettinen-Tuoma kasvis
3 h Seka Kympin Suunta Taneli Nissinen kasvis
3 h Seka Kympin Suunta Linda Wiksten kasvis
3 h Seka Laserkissa ja laiskiainen Elina Seppälä
3 h Seka Laserkissa ja laiskiainen Lauri Tähtinen
3 h Seka Noviisit Heli Putkinen liha
3 h Seka Noviisit Kimmo Putkinen liha
3 h Seka OK 77 A Henrik Huttunen
3 h Seka OK 77 A Lydia Mårtensson
3 h Seka OK 77 A Jenny Ray
3 h Seka OK 77 A Sofia Slotte
3 h Seka OK 77 B Alexandra Backman
3 h Seka OK 77 B Jesper Donner
3 h Seka OK 77 B Benjamin Korento
3 h Seka OK 77 B Carola Ray
3 h Seka OK 77 C Wilhelmina Backman
3 h Seka OK 77 C Edvin Ekman
3 h Seka OK 77 C Matilda Nilsson
3 h Seka OK 77 C Tomas Ray
3 h Seka Puistokemistit (AMK) Jani Helander
3 h Seka Puistokemistit (AMK) Tiina Husu liha
3 h Seka Puistokemistit (AMK) Mika Mässeli liha
3 h Seka Puistokemistit (AMK) Niina Mässeli liha
3 h Seka Puistokemistit (AMK) Annika Tuominen liha
3 h Seka Raasto Pekka Stenholm
3 h Seka Raasto Sari Stenholm
3 h Seka Reggae OK Heidi Lahti
3 h Seka Reggae OK Saku Vaittinen
3 h Seka Samu-Sirkka Markku Linnoskivi
3 h Seka Samu-Sirkka Hanna Salmén
3 h Seka Team Pancake David Farkas liha
3 h Seka Team Pancake Cilla Voit liha
3 h Seka Team Pancake Mark Voit liha
3 h Seka Team RunAndBike Krista Linko
3 h Seka Team RunAndBike Timo Siurola
3 h Seka Tuksunöörit Annaliina Kotilainen gps
3 h Seka Tuksunöörit Niki Kotilainen
3 h Seka Viima Katariina Jakkula
3 h Seka Viima Matti Jakkula

6 h sarjat

Sarja Joukkue Etunimi Sukunimi GPS Keitto
6 h Miehet JuMa! Marko Krapu liha
6 h Miehet JuMa! Juho Salminen liha
6 h Miehet Kerrankin hiki Jaakko Laine
6 h Miehet Kerrankin hiki Jarkko Saarinen
6 h Miehet kivi ja sämpylä Jouni Nurminen
6 h Miehet kivi ja sämpylä Jeremy Palmer
6 h Miehet Lupus Extreme Samuli Ketola liha
6 h Miehet Lupus Extreme Janne Snellman liha
6 h Miehet Nuuksio Classic Markus Kettunen liha
6 h Miehet Nuuksio Classic Alpo Kuusisto liha
6 h Miehet Nuuksio Classic Terho Lahtinen gps liha
6 h Miehet Sammakot Nichlas Okane gps
6 h Miehet Sammakot Niko Olin
6 h Miehet Sioux Duo Jari Siukonen liha
6 h Miehet Sioux Duo Hans Tuominen liha
6 h Miehet Team Mato Tommi Putkuri
6 h Miehet Team Mato Matti Virtanen
6 h Miehet Team Oldboys Anders Dahlqvist
6 h Miehet Team Oldboys Tommy Wilkman
6 h Miehet TJJ Timo Ihatsu
6 h Miehet TJJ Jaakko Pajunen gps
6 h Miehet TJJ Janne Virtanen
6 h Miehet Tyrrin Tumput Iisak Helander
6 h Miehet Tyrrin Tumput Akseli Toikka
6 h Miehet Vaarojen Maraton O-P Holttinen
6 h Miehet Vaarojen Maraton Juha Säämänen
6 h Naiset 50Villit Maarit Hannu
6 h Naiset 50Villit Mari Hjelt
6 h Naiset Ei mitään ideaa Helena Koponen liha
6 h Naiset Ei mitään ideaa Minna Lintula
6 h Naiset Ei mitään ideaa Reija Salomäki kasvis
6 h Naiset Ellun kanat Tiina Andersén
6 h Naiset Ellun kanat Saara Nieminen liha
6 h Naiset Ellun kanat Elina Rauhala
6 h Naiset Eteläkairan Pirkot Marjut Hiekkanen
6 h Naiset Eteläkairan Pirkot Piia Salmela
6 h Naiset Hyvät Haltiat Liisa Neuvonen
6 h Naiset Hyvät Haltiat Elina Pilke
6 h Naiset Hyvät Haltiat Mari Valtonen
6 h Naiset Illaksi kotiin Lea Kaarlela
6 h Naiset Illaksi kotiin Tarja Siivonen
6 h Naiset Illaksi kotiin Katri Suomela gps
6 h Naiset JoJo Jola Maisala
6 h Naiset JoJo Johanna Paija
6 h Naiset Kattaihan Katja Lauri liha
6 h Naiset Kattaihan Taina Ruuskanen liha
6 h Naiset Kattaihan Hanna Vehkamäki kasvis
6 h Naiset Kilpakonnat Kaisa Nieminen
6 h Naiset Kilpakonnat Minna Saukko
6 h Naiset KOPPELOT Anna-Mari Mäkinen
6 h Naiset KOPPELOT Mervi Tiusanen
6 h Naiset KOPPELOT Tessa Vakaslahti kasvis
6 h Naiset Lost in Noux Virpi Ansio gps
6 h Naiset Lost in Noux Emmi Hanhimäki
6 h Naiset Lost in Noux Raisa Joensuu
6 h Naiset Missä maali? Marika Mykkänen
6 h Naiset Missä maali? Maria Riala
6 h Naiset Naiset 158 Mervi Heikkilä liha
6 h Naiset Naiset 158 Jaana Löfgren liha
6 h Naiset Naiset 158 Kirsi Pettinen liha
6 h Naiset M&A Miia Heliö
6 h Naiset M&A Anu Henttonen
6 h Naiset Puskapirkot1 Virpi Jussila kasvis
6 h Naiset Puskapirkot1 Mira Ronkainen liha
6 h Naiset Puskapirkot1 Kaisa Salmitaival liha
6 h Naiset Puskapirkot2 Katariina Lehtimäki liha
6 h Naiset Puskapirkot2 Katja Mäkitalo liha
6 h Naiset Rum Loving Sweaty Blonds Kaisa Turunen gps kasvis
6 h Naiset Rum Loving Sweaty Blonds Tiia Vartiainen kasvis
6 h Naiset RunningLadies Ilona Keränen
6 h Naiset RunningLadies Maria Marekwia
6 h Naiset RunningLadies Virpi Pasanen gps
6 h Naiset RunningLadies Satu Ågren
6 h Naiset Sambanaiset Anne Dahlgren
6 h Naiset Sambanaiset Niina Karvinen
6 h Naiset Sambanaiset Mari Lauri
6 h Naiset Sambanaiset Elina Parri kasvis
6 h Naiset Sikakorven Sisun tytöt Katja Granlund
6 h Naiset Sikakorven Sisun tytöt Satu Hiltunen
6 h Naiset Sikakorven Sisun tytöt Kristina Holopainen
6 h Naiset Sikakorven Sisun tytöt Jaana Tanskanen
6 h Naiset Sikakorven Sisun Tytöt Meiju Willadsen
6 h Naiset Sotanorsut seikkailulla Hanna Järveläinen
6 h Naiset Sotanorsut seikkailulla Anni Toppila
6 h Naiset Taapertajat Tiina Isoniemi
6 h Naiset Taapertajat Mervi Luurila
6 h Naiset Team All In Paula Havu liha
6 h Naiset Team All In Maria Wallikivi kasvis
6 h Naiset Team Piipahdus Elli Piispa liha
6 h Naiset Team Piipahdus Liisa Tanner-Pihlaja liha
6 h Naiset Team SHE Päivi Leppänen kasvis
6 h Naiset Team SHE Riitta Väänänen liha
6 h Naiset Team Snowflakes ja Nopea Etana Hanna Malmberg
6 h Naiset Team Snowflakes ja Nopea Etana Anu Tuulivirta liha
6 h Naiset TEAM TT Taru Haapamäki
6 h Naiset TEAM TT Tiina Salmén
6 h Naiset Team Tupsukorva Auli Packalén gps
6 h Naiset Team Tupsukorva Tanja Viskari
6 h Naiset Tuplavahingot Pia Ahlfors kasvis
6 h Naiset Tuplavahingot Tarita Vähä-Vahe gps kasvis
6 h Seka Ankara Lintu Saku Streng
6 h Seka AnkaraLintu Suvi Tiainen liha
6 h Seka Aropuput Anne Hakulinen gps kasvis
6 h Seka Aropuput Toni Koski liha
6 h Seka Aropuput Saara Peteri
6 h Seka DT Markus Ala-Hautala liha
6 h Seka DT Anu Kankkunen liha
6 h Seka Geokätköilijät Lauri Kolu liha
6 h Seka Geokätköilijät Marjo Ojala liha
6 h Seka Geokätköilijät Piia Tantarimäki kasvis
6 h Seka Hannuksen lanaajat Maarit Kahila-Tani
6 h Seka Hannuksen lanaajat Milla Laita
6 h Seka Hannuksen lanaajat Samuli Laita
6 h Seka Hannuksen lanaajat Alpo Tani
6 h Seka Hunnarin Hapottajat Tuula Nieminen
6 h Seka Hunnarin Hapottajat Marko Tasanen
6 h Seka Huvikseen retkellä Mårten Lampén
6 h Seka Huvikseen retkellä Heli Mikkola
6 h Seka Huvikseen retkellä Tapani Mikkola
6 h Seka Kaakon Vinkeät Pia Heinonen liha
6 h Seka Kaakon Vinkeät Jukka Martama liha
6 h Seka Kaakon Vinkeät Timi Rokka liha
6 h Seka Kaakon Vinkeät Antti Seppä liha
6 h Seka Kaislikossa suhisee Ossi Ilveskoski
6 h Seka Kaislikossa suhisee Anu Taivainen
6 h Seka Lumisten vuorten gorillat Annemari Nurminen kasvis
6 h Seka Lumisten vuorten gorillat Johannes Parkkonen kasvis
6 h Seka Luxus Antte Vuosku
6 h Seka Luxus Tiina Vuosku
6 h Seka Malmin Samoojat Kim Moll
6 h Seka Malmin Samoojat Suvi Moll
6 h Seka Marjanpoimijat Marika Alhonen liha
6 h Seka Marjanpoimijat Tero Alhonen
6 h Seka Marjanpoimijat Aino Aropaltio kasvis
6 h Seka Marjanpoimijat Hanna Kahanpää liha
6 h Seka MetsäSeksyjät Olli Pitkänen
6 h Seka MetsäSeksyjät Suvi Vellonen
6 h Seka Miikua ei jätetä ojaan Mikael Niku kasvis
6 h Seka Miikua ei jätetä ojaan Paavo Puranen kasvis
6 h Seka Miikua ei jätetä ojaan. Miiku Latva kasvis
6 h Seka Miikua ei jätetä ojaan. Iiro Mäkinen kasvis
6 h Seka Multihuurut Kati Malmivuori liha
6 h Seka Multihuurut Markus Rinkinen liha
6 h Seka Northern Adventure Team Reetta Söderberg
6 h Seka Northern Adventure Team Touko Teittinen gps
6 h Seka NÄÄDÄT Joonas Laakso
6 h Seka NÄÄDÄT Emmi Lounela
6 h Seka NÄÄDÄT Mikko Meriläinen
6 h Seka Oddzial Specjalny Kati Leskinen kasvis
6 h Seka Oddzial Specjalny Markus Wikström kasvis
6 h Seka Oikopolkuilijat Minna Brüll
6 h Seka Oikopolkuilijat Oscar Nissin
6 h Seka Oikopolkuilijat Pia Reimavuo
6 h Seka Oikopolkuilijat Sami Reimavuo gps
6 h Seka Oracle team Marja-Liisa Kanigan liha
6 h Seka Oracle team Tanja Lankila gps liha
6 h Seka Oracle team Erkki Lehto liha
6 h Seka Oxalis Johanna Pikkarainen kasvis
6 h Seka Oxalis Juha Pikkarainen liha
6 h Seka Pohjakosketus Pia-Maria Taiminen liha
6 h Seka Pohjakosketus Toni Taiminen liha
6 h Seka Ruissalon Runnojat Tanja Etu-Huitti liha
6 h Seka Ruissalon Runnojat Mikko Räsänen kasvis
6 h Seka Ruissalon Runnojat Anna Salmi liha
6 h Seka Satunnaiset samoilijat Jouni Honkala liha
6 h Seka Satunnaiset samoilijat Veera Honkala liha
6 h Seka Savon Mjølnir Matias Kauppinen
6 h Seka Savon Mjølnir Hanna Kiukkonen
6 h Seka Surströmmingar&Kalakukko Kimmo Jalonen gps
6 h Seka Surströmmingar&Kalakukko Eero Lehtonen
6 h Seka Surströmmingar&Kalakukko Piia Randell
6 h Seka T&K Perttu Kaipia
6 h Seka T&K Sandra Törmä
6 h Seka Talvitarpojat Valtteri Mulari gps
6 h Seka Talvitarpojat Annika Pekkola
6 h Seka Team Hiihtopirkot Anne Piittinen kasvis
6 h Seka Team Hiihtopirkot Antti Rahikainen liha
6 h Seka Team Hiihtopirkot Mikko Rahikainen liha
6 h Seka Team Hiihtopirkot Jenni Ylisaari kasvis
6 h Seka Team Hiihtopirkot Anna-Karoliina Öhberg liha
6 h Seka Team NuNu Jyrki Tammivuori gps
6 h Seka Team NuNu Kati Tammivuori
6 h Seka Team Prato Simon Ollus
6 h Seka Team Prato Reetta Varjonen-Ollus
6 h Seka Teräsplaneetat Ari Björlin liha
6 h Seka Teräsplaneetat Tiina Teräs kasvis
6 h Seka Tuomarilan Tunkkaajat Mika Järvinen
6 h Seka Tuomarilan Tunkkaajat Hanna Paulomäki
6 h Seka Wäikola trails / Kenokefalos Jaakko Kallio
6 h Seka Wäikola trails / Kenokefalos Mikko Mutka
6 h Seka Wäikola trails / Kenokefalos Jukka Nyblom gps
6 h Seka Wäikola trails / Kenokefalos Sirkka Särkioja
6 h Seka Wäikola trails / Kenokefalos Patrik Tähtönen
%d bloggers like this: